top of page

Fuar Asistanlığı

            Fuarlar sektör üzerinde yer alan profesyoneller ile bulaşabileceğiniz noktalardır. Fuarlara katılım gerçekleştiren firmalar rakip firmaları gözlemleyebilir ve kendilerine yeni müşteriler edinebilir. Fuarlara dışarıdan katılım gerçekleştiren kişilerin çoğunluğu o ürün ile ilgilenen kişilerdir. Bu yüzden oraya gelen her kişi potansiyel müşteri olarak görülebilir.

            Ekibimiz de size tam da bu noktada destek vermektedir. Gerek yurtdışında katılacağınız fuarlarların ön araştırma ve başvurularında gerekse de yurtiçi fuarlarda her biri alanında uzman asistan, hostes ve tercümanlarımızla yanınızdayız. Bununla birlikte fuarlarınızdan önce Kartvizit , Katalog, broşür, el ilanları gibi ihtiyacınız olan basılı ürünleri sizler için hazırlamaktayız.

 

ex00.jpg
hostess (1).jpg
katalog.JPG

Yurt Dışı Fuar bağlantıları

​​

        Yurtdışında çalışmak istediğiniz ülke ve pazarları uzman asistanlarımız firmanız için araştırır. Potansiyel pazarları, bölge fuarlarını, müşteri yapısını, demografik yapıyı ve pazarın ekonomik hacim gibi ayrıntılı bilgileri sizlere rapor olarak sunarlar.

        Katılmak isteğiniz fuarlar için ön koşul ve gerekli belgeleri listeleyerek sizleri bu zahmetten kurtarırlar. Böylece katılımcıların hedef odaklı, stressiz ve etkin bir fuar katılımı yapmalarını sağlar.

Stand Hostesliği

​​

        Stand Hosteslerimiz etkinlik öncesi firmanız, ürünleriniz, potansiyel müşterileriniz, çalışanlarınız gibi konularda brifing alırlar.

        Edindikleri bu bilgiler ile fuarda sadece görsel olarak hizmet eden biri gibi değil firmanızın bir parçası gibi çalışırlar. Böylece potansiyel müşteriler karşısında güvenilir bir imaj bırakırlar ve etkin tanıtım sağlarlar.

Katalog Tercüme ve Baskısı

​​

      Katalog ve broşürler, fuarlarda kurumsal kimliğinizi ve ürünlerinizi müşterilerinize tanıtmanıza yardımcı olacak en önemli materyallerdir.

      Fuar öncesi Kataloglarınızı, broşürlerinizi istediğiniz dile çevirisini yapıp kurumsal tarzınızı yansıtan bir tarzda baskı işlemlerini yapıyoruz.

     Ayrıca karton bardak altlıkları, cepli klasörler, bloknotlar, küp bloknotlar, spiral defterler, logolu çanta, logolu kalem vb. promosyon ürünleri de sağlamaktayız.

bottom of page