top of page

Biz Kimiz

            Tamamı kendi alanlarında lisans ve yüksek lisans diplomasına sahip tercüman kadromuz anadili Rusça ve Türkçe olan uzmanlardan oluşmaktadır. Ayrıca anadillerinin yanında çok iyi derece İngilizce ve Almanca bilmektedirler. Uzmanlarımız kendi alanlarında en az 5 yıllık profesyonel deneyime sahip olup mesleki olgunluğa erişmiş kişilerdir. Her biri yeminli tercüman ve adli tercüman belgelerine sahip olup devlet kurumlarında imza yetkilerine sahip kişilerdir. 


           Tercüman kadromuz ayrı ayrı kendi alanlarında uzaman tercümanlardır. Bu alanlar mühendislik, hukuk, işletme ve edebiyattır. Ayrıca her tercüme tamamlandığında editör arkadaşlarımız tarafından son bir kez gözden geçilir. Böylece Çift kontrol yöntemi ile sizlere en doğru ve güvenilir tercümeleri sunarız. 


           Danışmanlığa ihtiyaç duyduğunuz anlarda ise yine tercümanlarımız yardımıyla sizleri alanlarında senelerce çalışmış, profesyonel ve güvenilir uzmanlarımızla tanıştırır, yanınızda sorunlarınız çözülene kadar sözlü ve yazılı tercümelerinizi yaparız. Böylece dil engelinden kaynaklanan sıkıntıları ortadan kaldırarak işinizi daha kolay ve hızlı yürütmenizi sağlarız.

     
          Fuar asistanlarımız ise en az 1 yıllık fuar ve tanıtım tecrübesine sahip sorumlu ve bilinçli bir kadrodur. Asistanlarımız sadece görsel olarak değil aynı zamanda ürün ve firma bilgilerini ayrıntıları ile öğrenerek potansiyel müşterilere güler yüz ile aktaran çalışma arkadaşlarımızdır. Asistanlarımız dil ve iletişim becerilerini geliştirmek için düzenli olarak danışman ve tercüman kadromuzdan eğitim alırlar.


 

bottom of page