top of page

Danışmanlık Hizmetlerimiz

       Yabancı ülke vatandaşları ve Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına Danışmanlık Hizmetleri veren kuruluşumuz idari ve yasal işlem konularında alanında uzman danışmanlardan oluşmaktadır.

       Danışmanlarımız kendi alanlarında sürekli güncel gelişmeleri takip eder, bunları, uzmanlık ve tecrübeleri ile yorumlar, danışanların ihtiyaçları için en uygun ve etkili şekilde kullanır.

       Ekibimiz danışanlarımıza “müşteri” olarak değil, bizden yardım istemiz dostlarımız olarak bakar. Ve Türkiye’de bulundukları süre içinde ihtiyaçlarına anında cevap verir aşağıdaki kategorilerde çözüm garantili hizmetler sunar.

 

ikamet.jpg

İkamet ve Oturum İzni

      Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı değilseniz ve Türkiye sınırları içinde 90 günden fazla kalmak istiyorsanız, İkamet izninizin alınması gerekmektedir.
    İkamet izini için gerekli dokümanları ve başvuru işlemlerinizi sizin adınıza ya
pabilir ve en kısa sürede oturum izninizin posta ile adresinize gönderilmesini sağlayabiliriz.

calisma.jpeg

Çalışma İzni

      Çalışma izni belgesi belgesi olmaksızın çalışan yabancı 
uyruklu kişiler ve işverenleri için idari para cezası ve süreli giriş yasağı uygulanmaktadır. 
    Türkiye’de bulunan yabancıların çalışma izni alma
ları için profesyonel kadromuz tüm bu süreçleri sizin için güvenilir ve hızlı bir şekilde yönetir ve çalışma izninizi kolayca almanızı sağlar.

visa.jpeg

Vize Başvuru Hizmetleri

      Türkiye'de bulunan ister Türkiye Cumhuriyeti ister yabancı ülke vatandaşları olsun vize başvuru işlemlerinizi sizin adınıza kolaylaştırıyoruz.  
    Vize danışmanlarımız sizler için gerekli evrakları düzenleyip, başvurularınızı yapıyor ve konsolosluk randevularınızı alarak bu süreçte vakit kaybetmenizi önlüyor.

vatandaslik.jpeg

Vatandaşlık Hizmetleri

      Yeni yapılan düzenlemeler ve kanunlar kapsamında  yatırım yaparak ya da sonradan kazanılmış hak olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı başvurularınız için size destek oluyoruz.
    Türkiye
Cumhuriyeti vatandaşı olmak için gerekli koşulları, başvuru sürecini ve başvurunun sonuçlandırılması konularında bizlere ulaşabilirsiniz.

egitim.jpg

Eğitim Danışmanlığı

      Alanında uzman profesyonel eğitim danışmanlarımızla Rusya, Ukrayna ve Beyaz Rusya'nın birçok  seçkin üniversitesinde eğitimi almak isteyen öğrencilere destek oluyoruz.      Aynı zamanda Türkiye’de eğitim hayatına devam etmek isteyen yabancı öğrenciler için de okul kayıtlarından yurt kayıtlarına kadar her alanda danışmanlık sağlıyoruz.

hukuk.jpg

Hukuksal Danışmanlık

           Türkiye’de yaşayan yabancı vatandaşlar için ihtiyaç duydukları anlarda hukuki sorunlarında da yanlarındayız. Hukuksal konularda devlet onaylı sertifikalara sahip ve lisanslı danışmanlarımız profesyonel ve güvenilirdir.
    Uzman avukatlarımız, mevzuata hakim danışmanlarımız ve adli tercümanlarımızla 7x24 ulaşabilirsiniz.

finans.jpg

Mali Danışmanlık

      Türkiye’de yabancı ülke vatandaşları tarafından kurulan ya da kurulacak şirketlerin açılışının yapılması, ticaret odasına kayıtları, mali müşavir ve muhasebeci desteği, kurulan şirketlerin ithalat/ihracat yapabilmesi konularında alanında uzman ve kurumsal firma referanslı finans ekibimiz sizlere danışmanlık hizmeti verebilir ve dilerseniz aylık mali raporları size sunabilir.

yatırım.jpg

Yatırım Danışmanlığı

           Yatırımlarınız ve birikimleriniz artık bizimle daha da güvende. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde devlet bankaları ya da özel bankalarda yapacağız her türlü banka hesap açılışı, internet şubesi açılışı, para yatırma, para çekme, yurt dışından para transferi işlemleri gibi konularda finans danışmanlarımız banka şubelerine sizinle gelip her türlü desteği verebilir.

emlak.jpg
saglik.jpg

Emlak Danışmanlığı

     Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde oturum izni ya da vatandaşlık hakkı elde etmek için her türlü ev kiralama, ev satın alma, satma ve ya kiraya verme. Bunun yanında ofis, fabrika, otel, restoran, çiftlik vb. işletmeleri satın alma / satışını yapma konularında danışmanlarımız ile yanınızdayız.
    Bizler bu konuda sadece danışmanlık ve tercüme hizmeti verir ve asla komisyon usulü çalışmayız. Sizlerin haklarını korumak için gerekli Pazar araştırmalarını yapıp gerekir ise karşı taraf ile pazarlık masasına otururuz.  

Sağlık ve Hastane Danışmanlığı

      Sağlık hizmetleri konusunda Türkiye ulaşılabilir fiyat ve yüksek kalitesi ile yurtdışından gelen hastalar için bir cazibe merkezi olmuştur.
    Önemli olan güvenilir doktorlara ve sağlık kuruluşlarına nasıl ulaşacağınız ve buralarda dil problemi olmadan nasıl iletişim kuracağınızdır. Bu konuda gerek muayenede gerekirse de bir operasyondan sonra refakatçi olarak danışmanlarımız sizinle hastanede kalabilir.

saglik sigorta.jpeg

Özel Sağlık Sigortası

      Türkiye’de hem oturum izini alabilmek için hem de doktor ve hastane hizmetlerinden daha ucuza yararlanabilmek için sağlık sigortası yaptırmanız gerekmektedir. En uygun ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için sizleri anlaşmalı olduğumuz acentalara yönlendirip bulabileceğiniz en uygun fiyatlardan yararlandırıyoruz.

veteriner.JPG

Veteriner Danışmanlığı

      Kendi ülkenizden getirdiğiniz patili dostlarınız için artık Türkiye’de endişelenmenize gerek yok. İstanbul’un ve Türkiye’nin çeşitli noktalarındaki uzman veteriner dostlarımız size her zaman desteğe hazırdır.
Bunun yanında patili dostlarınızı istediğiniz noktalara aracımız ile şehir içi ya da şehir dışı transferleri sağlıyoruz.

bottom of page